Charles GOERENS : 4. parlamenti ciklus 

Képviselőcsoportok 

  • 25-10-1994 / 28-02-1995 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Tag
  • 01-03-1995 / 19-07-1999 : az Európai Liberális, Demokrata és Reformpárt képviselőcsoportja - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok 

  • 25-10-1994 / 19-07-1999 : Parti démocratique (Luxemburg)

Alelnök 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : A Bulgáriával és Romániával való kapcsolatokért felelos küldöttség
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Képviselok 

  • 14-11-1994 / 15-01-1997 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 29-11-1994 / 19-01-1995 : Európai Parlamenti Tagok az afrikai, karib-tengeri és csendes-óceáni államok és az Európai Unió (ACP-EU) közötti szerzodés közgyulésénél.
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Az EU-Románia Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Állampolgári Jogok és Belügyek Bizottsága
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Emberi Jogi Albizottsága

Póttag 

  • 07-11-1994 / 15-01-1997 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 07-11-1994 / 15-01-1997 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 18-01-1995 / 15-01-1997 : Költségvetési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Külügyi, Biztonsági és Védelempolitikai Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Fejlesztési és Együttmuködési Bizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Biztonsági és Leszerelési Albizottság
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Az EU-Bulgária Interparlamentáris Bizottsághoz delegáltak

Kapcsolat