Simona BALDASSARRE : 9-oji Parlamento kadencija 

Frakcijos 

  • 02-07-2019 ... : Identiteto ir demokratijos frakcija - Narė

Nacionalinės partijos 

  • 02-07-2019 ... : Lega (Italija)

Narys 

  • 02-07-2019 / 17-09-2019 : Delegacija Europos ir Lotynų Amerikos šalių parlamentinėje asamblėjoje
  • 02-07-2019 ... : Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto saugos komitetas
  • 18-09-2019 / 11-02-2020 : Delegacija EURONEST parlamentinėje asamblėjoje
  • 10-02-2020 ... : Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas
  • 12-02-2020 ... : Delegacija ES ir Šiaurės Makedonijos jungtiniame parlamentiniame komitete

Pavaduojanti narė 

  • 02-07-2019 / 09-02-2020 : Moterų teisių ir lyčių lygybės komitetas
  • 02-07-2019 ... : Užimtumo ir socialinių reikalų komitetas
  • 02-07-2019 ... : Kultūros ir švietimo komitetas
  • 02-07-2019 ... : Delegacija ryšiams su Kinijos Liaudies Respublika
  • 12-02-2020 ... : Delegacija Europos ir Lotynų Amerikos šalių parlamentinėje asamblėjoje

Kontaktai