Sotiris KOSTOPOULOS : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 07-06-1992 : Grupp Socjalista - Membru
  • 08-06-1992 / 23-06-1993 : Membri mhux marbuta
  • 24-06-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, l-Mezzi u Sport
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-KEE)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 19-03-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida