Heinz Fritz KÖHLER : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Grupp Socjalista - Membru
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Viċi President 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mac-Cekoslovakkja
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet man-Norvegja
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Norvegja
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Norvegja

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 15-01-1992 / 11-02-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet man-Norvegja
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali