Niels Anker KOFOED : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Venstre (id-Danimarka)

Viċi President 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 03-09-1996 / 20-02-1997 : Kumitat temporanju ta’ inkjesta fil-ESB (Encefalopatija spongiformi bovina)

Membri 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Estonja, Litwanja u Latvja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Estonja, Litwanja u Latvja
  • 18-07-1996 / 02-09-1996 : Kumitat temporanju ta’ inkjesta fil-ESB (Encefalopatija spongiformi bovina)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Latvja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Kumitat Temporanju bl-ordni li jzomm taht ghajnejh l-azzjoni mehuda fuq ir-rakkomandazzjonijiet maghmula li jirrigwardaw l-ESB (encefalopatija spongiformi bovina)
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Latvja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida