Michèle ALLIOT-MARIE : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 30-03-1993 : Rassemblement pour la République (Franza)

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 26-07-1989 / 24-01-1992 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika centrali u l-Messiku
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin u Sigurta’
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Messiku

Sostitut 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 15-01-1992 / 30-03-1993 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 28-01-1992 / 30-03-1993 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 13-02-1992 / 10-02-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 11-02-1993 / 30-03-1993 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti