Egon A. KLEPSCH : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-07-1989 / 13-01-1992 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - President
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (il-Ġermanja)

President 

  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Parlament Ewropew
  • 14-01-1992 / 18-07-1994 : Bureau

Membri 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici