Winifred M. EWING : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Scottish National Party (ir-Renju Unit)

President 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport

Membri 

  • 12-02-1985 / 31-12-1985 : Delegazzjoni lill-Parlament Ewropew/Kumitat Maghqud Parlament Portugiz
  • 11-04-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Pajjizi Nord Ewropej u l-Kunsill Nordiku
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali