Winifred M. EWING : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Scottish National Party (ir-Renju Unit)

Viċi President 

  • 23-09-1998 / 19-07-1999 : Kumitat dwar is-Sajd

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 24-10-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 24-10-1994 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar l-Affarijiet Monetarji
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kanada
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Kumitat temporanju ta’ Inkjesta fis-Sistema Komunitarja ta’ Tranzitu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Kumitat temporanju ta’ inkjesta fis-Sistema Komunitarja ta’ Tranzitu
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Azja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.
  • 16-01-1997 / 19-12-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Azja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.
  • 19-12-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 14-09-1998 / 23-09-1998 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN, l-Asja ta’Nofsinhar-lvant u r-Repubblika tal-Korea.

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi