Mark KILLILEA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Teżorier
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Teżorier
  • 24-10-1996 / 19-07-1999 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Teżorier

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fianna Fáil Party (l-Irlanda)

Kwestur 

  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Parlament Ewropew
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Bureau

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Kwesturi
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 18-10-1995 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 01-03-1995 / 19-09-1995 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 10-10-1995 / 23-11-1995 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 24-11-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Biedja u l-Izvilupp Rurali