Michael KLÖCKNER : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp tal-Qawsalla: Federazzjoni tar-Rabtiet Ewropej Alternattiva Hodor, Agelev-Ecolo, l-Moviment tal-Poplu Daniz kontra s-Shubija fil-Komunita’ Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Bündnis 90/die Grünen (il-Ġermanja)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi

Sostitut 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Estimi