Spiridon KOLOKOTRONIS : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 28-01-1985 / 24-07-1989 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)

Viċi President 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija

Membri 

  • 18-04-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 09-09-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora
  • 08-02-1988 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika Centrali u l-Grupp Contadora

Sostitut 

  • 16-04-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini