Michael L. KILBY : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (ir-Renju Unit)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstrija
  • 18-04-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstrija
  • 21-01-1987 / 19-02-1987 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ Malta
  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet So`jali u l-Impieg

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 17-04-1985 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali