The Baroness ELLES : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru tal-bureau
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (ir-Renju Unit)

President 

  • 20-02-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-Cittadini

Viċi President 

  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Parlament Ewropew
  • 25-07-1984 / 19-01-1987 : Bureau

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Legali u l-Jeddijiet tac-cittadini
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici