Sergio ERCINI : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (l-Italja)

President 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici

Membri 

  • 26-07-1984 / 19-04-1985 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 11-07-1985 / 20-01-1987 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 10-07-1985 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 16-04-1985 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali