Manfred Artur EBEL : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar it-Trasporti
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali