Heinrich AIGNER : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich-Soziale Union in Bayern e.V. (il-Ġermanja)

President 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi

Membri 

  • 20-07-1979 / 08-03-1982 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Uniti