Jan KLINKENBORG : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 28-07-1988 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 28-07-1988 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Viċi President 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar it-Trasporti
  • 21-01-1987 / 28-07-1988 : Kumitat dwar it-Trasporti u t-Turizmu

Membri 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kumitat tal-Parlamentari EFTA
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Kumitat tal-Parlamentari EFTA

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali u l-Ippjanar Regjonali
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 28-07-1988 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 28-07-1988 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali