Jochen van AERSSEN : It-tieni leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (il-Ġermanja)

Viċi President 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni

Membri 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni

Sostitut 

  • 26-07-1984 / 07-11-1985 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 08-11-1985 / 01-05-1986 : Kumitat dwar iz-Zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 02-05-1986 / 20-01-1987 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni