José APOLINÁRIO : It-tielet leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 25-01-1993 / 20-04-1993 : Grupp Socjalista - Membru
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 25-01-1993 / 18-07-1994 : Partido Socialista (il-Portugall)

Membri 

  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Kumitat dwar il-Biedja, Sajd u l-Izvilupp Rurali
  • 24-05-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Istati Membri ta’ l-ASEAN u l-Organizzazzjoni Interparlamentari ASEAN (AIPO) u r-Repubblika tal-Korea.

Sostitut 

  • 14-04-1993 / 01-12-1993 : Kumitat dwar l-Energija, Ricerka u Teknologija
  • 14-04-1993 / 31-01-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel
  • 24-05-1993 / 08-02-1994 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 01-12-1993 / 08-02-1994 : Kumitat dwar Politika Regjonali, Ippjanar Regjonali u Relazzjonijiet ma’ l-Awtoritajiet Regjonali u Lokali
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Amerika t’Isfel