Peter KITTELMANN : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (il-Ġermanja)

Viċi President 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 14-09-1994 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani