Eva KJER HANSEN : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru
  • 02-08-1994 / 19-11-1996 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Viċi President
  • 20-11-1996 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Venstre (id-Danimarka)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 29-09-1994 / 27-10-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Kumitat temporanju ta’ Inkjesta fis-Sistema Komunitarja ta’ Tranzitu
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Kumitat temporanju ta’ inkjesta fis-Sistema Komunitarja ta’ Tranzitu
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Litwanja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Litwanja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 19-01-1995 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 29-06-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 16-01-1997 / 02-12-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja