Roberta ANGELILLI : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Membri mhux marbuta

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (l-Italja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Ungerija
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Ungerija
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Libertajiet Civili u l-Affarijiet Interni
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Afrika t’Isfel

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Kumitat Temporanju dwar l-impieg
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 06-03-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 16-01-1997 / 27-02-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali