Marie-Paule (Mimi) KESTELIJN-SIERENS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Vlaamse liberalen en democraten (il-Belġju)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar l-Affarijiet Monetarji
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel u l-Assocjazzjoni ta’ l-Asja t’Isfel ghall-Kooperazzjoni Regjonali (SAARC)
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel u l-Assocjazzjoni ta’ l-Asja t’Isfel ghall-Kooperazzjoni Regjonali (SAARC)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Affarijiet Ekonomici u Monetarji u Politika Industrijali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 16-01-1997 / 05-02-1997 : Kumitat dwar ir-Ricerka, l-Izvilupp Teknologiku u l-Energija.
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel u l-Assocjazzjoni ta’ l-Asja t’Isfel ghall-Kooperazzjoni Regjonali (SAARC)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Sottokumitat dwar l-Affarijiet Monetarji
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel u l-Assocjazzjoni ta’ l-Asja t’Isfel ghall-Kooperazzjoni Regjonali (SAARC)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-pajjizi ta’ l-Asja t’Isfel u l-Assocjazzjoni ta’ l-Asja t’Isfel ghall-Kooperazzjoni Regjonali (SAARC)