John LONGWORTH : it-Disa leġiżlatura 

Gruppi politiċi 

  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Membri mhux affiljati
  • 10-01-2020 / 31-01-2020 : Grupp tal-Konservattivi u r-Riformisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 02-07-2019 / 31-01-2020 : The Brexit Party (ir-Renju Unit)

Membri 

  • 02-07-2019 / 20-10-2019 : Delegazzjoni għall-Kumitat Parlamentari Cariforum-UE
  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Kumitat għall-Affarijiet Ekonomiċi u Monetarji
  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Kumitat għas-Suq Intern u l-Ħarsien tal-Konsumatur

Sostitut 

  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Kumitat għall-Affarijiet Kostituzzjonali
  • 02-07-2019 / 09-01-2020 : Delegazzjoni għar-relazzjonijiet mal-Ġappun

Dikjarazzjonijiet 

Dikjarazzjoni ta'' interessi finanzjarji 

Dikjarazzjoni ta' kondotta tajba