María Teresa ESTEVAN BOLEA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Spanja)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar ir-Ricerka, l-Izvilupp Teknologiku u l-Energija.
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Ungerija
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Ungerija
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar ir-Ricerka, l-Izvilupp Teknologiku u l-Energija.
  • 29-01-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mas-Slovenja
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Slovenja

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Slovakka
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Russja
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Russja