Friedrich KÖNIG : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 01-01-1995 / 14-04-1996 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 15-04-1996 / 02-10-1996 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 01-01-1995 / 02-10-1996 : Österreichische Volkspartei (l-Awstrija)

Membri 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjoniijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant
  • 19-01-1995 / 02-10-1996 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 19-01-1995 / 02-10-1996 : Kumitat dwar il-Kontroll ta’ l-Estimi
  • 12-07-1995 / 02-10-1996 : Delegazzjoni ghar-relazzjoniijiet ma’ l-Ewropa ta’ Nofsinhar-lvant
  • 11-10-1995 / 02-10-1996 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Bulgarija

Sostitut 

  • 19-01-1995 / 02-10-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 05-04-1995 / 02-10-1996 : Sottokumitat dwar id-Drittijiet Umani
  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Kumitat temporanju ta’ Inkjesta fis-Sistema Komunitarja ta’ Tranzitu
  • 18-07-1996 / 02-10-1996 : Kumitat temporanju ta’ inkjesta fis-Sistema Komunitarja ta’ Tranzitu