Yannos KRANIDIOTIS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 24-01-1995 / 03-02-1997 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 24-01-1995 / 03-02-1997 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)

Viċi President 

  • 14-03-1995 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 30-01-1997 / 03-02-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Cipru

Membri 

  • 17-02-1995 / 13-03-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud KE-Cipru
  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Cipru
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza

Sostitut 

  • 17-02-1995 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 16-01-1997 / 03-02-1997 : Kumitat dwar ir-Ricerka, l-Izvilupp Teknologiku u l-Energija.