Konstadinos KLIRONOMOS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Panellinio Socialistiko Kinima (il-Greċja)

Viċi President 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali

Membri 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija - KEE
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija - KEE
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija-UE

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali