Nikitas KAKLAMANIS : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Grupp ta’ l-Alleanza Demokratika Ewropea - Viċi President
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Viċi President
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Viċi President
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Grupp Unjoni ghall-Ewropa - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Politiki Anixi (il-Greċja)

Viċi President 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu

Membri 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 12-07-1995 / 12-10-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija - KEE
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Estimi
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija-UE

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Petizzjonijiet
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar it-Trasport u t-Turizmu
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Cipru