Hugh KERR : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 31-12-1997 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru
  • 01-01-1998 / 19-07-1999 : Il-Grupp tal-Hodor fil-Parlament Ewropew - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (ir-Renju Unit)

President 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Affarijiet Socjali u l-Impieg
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 14-09-1998 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Kultura, zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 16-01-1997 / 15-01-1998 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali
  • 16-01-1997 / 15-01-1998 : Kumitat dwar il-Jeddijiet tan-Nisa.
  • 16-01-1997 / 15-01-1998 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Ungerija
  • 14-10-1997 / 15-01-1998 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Awstralja u z-Zelandja l-Gdida
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 18-03-1998 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Impieg u Affarijiet Socjali
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova