Albrecht Karl KONECNY : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 11-07-1995 / 10-11-1996 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 11-07-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (l-Awstrija)

Membri 

  • 14-07-1995 / 10-11-1996 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 21-09-1995 / 10-11-1996 : Membri mill-Parlament Ewropew lejn l-Assemblea Maghquda tal-Ftehim bejn l-Istati Afrikani,Karibej u Pacifici u l-Komunita Ekonomika Ewropea (AKP-UE)
  • 11-10-1995 / 10-11-1996 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mas-Slovenja

Sostitut 

  • 13-07-1995 / 10-11-1996 : Kumitat dwar l-Affarijiet Barranin, Politika ta’ Sigurta’ u Difiza
  • 27-09-1995 / 10-11-1996 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament