Dietrich ELCHLEPP : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 06-02-1996 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit tas-Soċjalisti Ewropej - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 06-02-1996 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Membri 

  • 16-02-1996 / 15-01-1997 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni
  • 20-05-1996 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar ir-Relazzjonijiet Ekonomici Esterni

Sostitut 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Litwanja
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Kultura, Zghazagh, Edukazzjoni u l-Mezzi
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Litwanja
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mal-Gappun