Andis KĀPOSTS : Il-ħames leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 22-04-2003 / 30-04-2004 : Grupp tal-Ħodor/Alleanza Ħielsa Ewropea - Osservatur
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupp tal-Ħodor/Alleanza Ħielsa Ewropea - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 22-04-2003 / 30-04-2004 : Zaļo un Zemnieku savienība (il-Latvja)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Zaļo un Zemnieku savienība (il-Latvja)

Membri 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Il-Kumitat għall-Biedja u l-Iżvilupp Rurali

Osservatur 

  • 15-05-2003 / 17-06-2003 : Il-Kumitat għall-Ambjent, is-Saħħa Pubblika u l-Politika tal-Konsumatur
  • 18-06-2003 / 30-04-2004 : Il-Kumitat għall-Biedja u l-Iżvilupp Rurali