Heinz KÜHN : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (il-Ġermanja)

Viċi President 

  • 20-07-1979 / 11-03-1984 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni

Membri 

  • 12-03-1984 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni