Kent S. KIRK : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Grupp Demokratiku Ewropew - Membru
  • 01-09-1981 / 08-03-1982 : Grupp Demokratiku Ewropew - Viċi President
  • 09-03-1982 / 10-04-1983 : Grupp Demokratiku Ewropew - Viċi President
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Grupp Demokratiku Ewropew - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Det konservative folkeparti (id-Danimarka)

Membri 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar il-Biedja
  • 15-10-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Amerika Latina