Konstantinos KALLIAS : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 02-11-1981 / 08-03-1982 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Nea Dimokratia (il-Greċja)

Membri 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Kumitat dwar iz-zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Affarijiet Istituzzjonali
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni lill-Parlament Ewropew/Kumitat Maghqud Cortes Spanjola