Konstantinos KALOYANNIS : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Nea Dimokratia (il-Greċja)

Viċi President 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar it-Trasport

Membri 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Kumitat dwar it-Trasport
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar il-Biedja
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina