Hans KATZER : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 08-03-1982 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru tal-bureau
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Grupp tal-Partit Popolari Ewropew (Grupp Demokratiku-Kristjan) - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (il-Ġermanja)

Viċi President 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Parlament Ewropew
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Bureau

Membri 

  • 20-07-1979 / 14-09-1979 : Kumitat dwar it-Trasport
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mar-Repubblika Popolari tac-Cina