Derek A. ENRIGHT : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Grupp Socjalista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (ir-Renju Unit)

Membri 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Kumitat dwar l-Izvilupp u l-Kooperazzjoni
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Kumitat dwar ir-Regoli ta’ Procedura u Petizzjonijiet