Claude ESTIER : L-ewwel leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Grupp Socjalista - Viċi President

Partiti nazzjonali 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Parti socialiste (Franza)

Viċi President 

  • 14-04-1980 / 31-08-1981 : Kumitat ta' l-Affarijiet Politici
  • 13-10-1980 / 31-12-1980 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Grecja-KEE

Membri 

  • 20-07-1979 / 30-10-1980 : Kumitat dwar iz-zghazagh, Kultura, Edukazzjoni, Informazzjoni u Sport
  • 10-12-1979 / 14-04-1980 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Grecja-KEE