Doeke EISMA : Ir-raba’ leġiżlatura parlamentari 

Gruppi politiċi 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Grupp tal-Partit Liberali, Demokratiku u Riformista - Membru

Partiti nazzjonali 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Democraten 66 (in-Netherlands)

Membri 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-harsien tal-Konsumatur
  • 17-11-1994 / 10-07-1995 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Transkawkazu
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet mat-Transkawkazu
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud UE-Repubblika Slovakka
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar l-Ambjent, is-Sahha Pubblika u l-Harsien tal-Konsumatur

Sostitut 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 30-09-1994 / 15-01-1997 : Sottokumitat dwar is-Sigurta’ u Dizarmament
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar il-Politika Regjonali
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kumitat dwar is-Sajd
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegazzjoni lejn il-Kumitat Parlamentari Maghqud Turkija-UE
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegazzjoni ghar-relazzjonijiet ma’ l-Ukrajna, Belarus u Moldova