Andrea RAGGIO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Fractie voor een Unitair Europees Links - Lid van het bureau
  • 21-01-1992 / 11-01-1993 : Fractie voor een Unitair Europees Links - Lid
  • 12-01-1993 / 14-02-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 15-02-1993 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 31-12-1990 : Partito comunista italiano (Italië)
  • 01-01-1991 / 18-07-1994 : Partito democratico della sinistra (Italië)

Quaestor 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Europees Parlement
  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Bureau van het Europees Parlement
  • 15-01-1992 / 18-01-1994 : Bureau van het Europees Parlement
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Europees Parlement

Leden 

  • 26-07-1989 / 13-01-1992 : Quaestoren
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Quaestoren
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 16-03-1992 / 09-12-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden
  • 10-12-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Hongarije
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Hongarije
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Hongarije