Arnaldo FORLANI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italië)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie Begrontingscontrole
  • 15-01-1992 / 30-01-1992 : Commissie buitenlandse zaken en veiligheid