Franco BORGO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-01-1992 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 21-01-1992 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italië)

Voorzitter 

  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie landbouw, visserij en plattelandsontwikkeling

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-01-1992 / 25-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met IJsland
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 15-01-1992 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Oostenrijk
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Oostenrijk
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico