Antonio CARIGLIA : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Partito socialista democratico italiano (Italië)

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Politieke Commissie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 23-10-1991 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 12-07-1993 / 18-07-1994 : Commissie vervoer en toerisme