Mauro CHIABRANDO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1992 / 17-01-1993 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Leden 

  • 26-07-1989 / 15-09-1989 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 26-07-1989 / 12-10-1990 : Commissie Begrontingscontrole
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 27-07-1989 / 12-09-1990 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, ... (ACS-EEG)
  • 13-09-1990 / 12-09-1991 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de Staten van Afrika, het Caribische en de EEG (ACS-EEG)
  • 13-09-1991 / 14-01-1992 : Leden van het Europese Parlement in de Paritaire Vergadering van de Bijeenkomst tussen de ACS en de EEG (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 17-09-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie energie, onderzoek en technologie
  • 16-01-1992 / 20-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 18-01-1993 / 18-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie landbouw, visserij en plattelandsontwikkeling
  • 25-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen en de Associatie voor Regionale Samenwerking in Zuid-Azië (SAARC)