Laurent FABIUS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 02-04-1992 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1989 / 15-05-1990 : Commissie institutionele zaken