Dimitrios NIANIAS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Fractie van verenigde Europese democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 25-07-1989 / 18-07-1994 : Dimokratiki Ananeossi (Griekenland)

Voorzitter 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu