Charles E. BAUR : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-07-1989 / 15-04-1993 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 25-07-1989 / 10-06-1990 : Union pour la démocratie française - Parti social démocrate (Frankrijk)
  • 11-06-1990 / 15-04-1993 : Parti social démocrate (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 11-02-1993 / 15-04-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Leden 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten en de Raad voor Samenwerking van de Golfstaten
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 15-01-1992 / 15-04-1993 : Commissie energie, onderzoek en technologie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 26-07-1989 / 14-01-1992 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 15-01-1992 / 15-04-1993 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 11-02-1993 / 15-04-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten